21-09-2023

Millet Bahçesi İnşaat Çalışmaları Başladı


İlçemiz Yukarıöz Parkında bulunan alana yapılacak olan Millet Bahçesi inşaat çalışmaları başladı.
Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve İller Bankası desteği ile ilçemizde yapılacak olan Millet Bahçesi yapım sözleşmesinin imzalanmasının ardından çalışmalar başladı.
Daha yeşil ve daha yaşanabilir bir İscehisar için 3 bin metrekarelik bir alana projelendirilen Millet Bahçesi projesinin içinde, millet kıraathanesi, piknik alanları, yürüyüş yolu, bisiklet yolu, yeşil alanlar ve peyzaj çalışmaları yer alıyor.
Halkımızın tüm kesimine hitap edecek olan Millet Bahçemizde vatandaşlarımız aileleriyle hoşça vakit geçirebilecek. İscehisar halkı hizmetlerin en güzeline layık. İscehisar için varız, İscehisar için çalışıyoruz.
Projenin hayata geçirilmesinde başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki’ye, önceki dönem Orman ve Su işleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Ali Özkaya’ya, İbrahim Yurdunuseven’e, Hasan Arslan’a, Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay’a, İller Bankası Genel Müdürü Recep Türk’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Millet Bahçesi projemiz İscehisar’ımıza hayırlı olsun” dedi.